Forum Czary, zaklęcia Strona Główna
Autor Wiadomość
<    Świece i ich kolory   ~   Kolory świec
Sharwell
PostWysłany: Pią 17:04, 14 Mar 2008 
Administrator


Dołączył: 13 Mar 2008
Posty: 118
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/6


Tutaj dam różne wyjaśnienia, jeśli chodzi o kolory świec Smile

Przyporządkowanie kolorów świec do dni tygodnia

Poniedziałek - biały
Wtorek - czerwony
Środa - fioletowy
Czwartek - niebieski
Piątek - zielony
Sobota - czarny
Niedziela - żółty

Kolory planet

Słońce - żółty, złoty
Księżyc - biały, srebrny
Merkury - pomarańczowy
Wenus - zielony
Mars - czerwień
Jowisz - błękit
Saturn - czerń

Kolory znaków zodiaku

Baran - czerwony
Byk - zielony
Bliźnięta - żółty
Rak - srebrny
Lew - pomarańczowy
Panna - żółty
Waga - różowy
Skorpion - purpurowy
Strzelec - fioletowy
Koziorożec - czarny
Wodnik - wszystkie kolory
Ryby - wrzosowy


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Sharwell dnia Pią 17:14, 14 Mar 2008, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Sharwell
PostWysłany: Pią 17:05, 14 Mar 2008 
Administrator


Dołączył: 13 Mar 2008
Posty: 118
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/6


Charakterystyka kolorów:

Biel
Ochrona i oczyszczenie z każdego rodzaju negatywnej energii. Można stosować ją do wszelkich praktyk magicznych, gdyż służy pomocą w każdej dziedzinie. Kolor biały odnosi się do sfery psychiki, pomaga rozpocząć nowy etap w życiu, rozprasza złe moce, podnosi wibracje. Warto zastosować go w takim przypadku, kiedy najzwyczajniej nie wiemy, co nam zagraża lub jaka sfera naszego życia może być narażona na negatywne wpływy, a intuicyjnie wyczuwamy, że przydałaby nam się ochrona.
Pomocny do wróżenia z kryształowej kuli, pomaga osiągnąć wewnętrzny spokój, do medytacji i przyzywania duchowych przewodników. Pomaga przy złamaniach, bólach zębów, niedoborze wapnia, stymuluje produkowanie mleka u kobiet karmiących.
Kolor biały zajmuje szczególne miejsce w palecie barw. Bliski absolutu i światła, kojarzy się z reguły z czystością i niewinnością, ale nie jest to jedyna jego wymowa. Kiedy pomyślisz o bieli i zamkniesz oczy, nasuwa się pod powieki śnieżna przestrzeń zimowego krajobrazu. To chłód i dystans, a także ogromna jasna płaszczyzna, którą możesz zapełnić tym, czym chcesz. Jest jak czysta tablica, która zachęca do działania, zapisania nowych historii. To także przestrzeń, w której możesz swobodnie oddychać, w której nikt nie zakłóca Twojej pracy. Duża jasna przestrzeń daje nam swobodę i wolność. Biel zawiera w sobie wszystkie pozostałe barwy, jest zatem na swój sposób wszechstronna, reprezentując sobą wartości wszystkich kolorów. Biały kolor najchętniej noszą osoby, które nie lubią być ograniczane i starają się być za wszelką cenę niezależne. W pozytywnym wydaniu wskazuje dążenie do podkreślenia własnej indywidualności, dojrzałości, samodzielności. Bywa jednak, że do założenia takiego ubrania skłania przejściowe nawet poczucie nałożenia ograniczeń i biała barwa jest manifestacją potrzeby zerwania krepujących więzów.
Zwróć uwagę, że większość duchowych mistrzów nosi białe szaty i zaleca ten kolor do ćwiczeń nad rozwojem wewnętrznym. Tym bardziej, że tajnym odpowiednikiem bieli jest kolor fioletowy.


Złoty
Zamożność, długowieczność, wspaniałe osiągnięcia. Ochrona bogactwa, pieniędzy, majątku; umacnia stan posiadania. Przyciąga nie tylko władzę i pieniądze ale także ciekawych ludzi. Pomaga w osiągnięciu sukcesu w biznesie.
Kolor słoneczny, obrazujący Boga.


Srebrny
Ujawnia ukryte moce, jest barwą wizji i intuicji. Telepatia, jasnowidzenie, podróże astralne.
Chroni przed złymi duchami, podczas snu i wszelkich rytuałach magicznych pozostających w związku z kwadrami księżyca. Srebrną świecę polecam zapalić przed snem, by oczyścić atmosferę z wszelkich negatywnych wibracji i zapewnić sobie spokojny sen.
Kolor księżycowy, srebrna świeca symbolizuje Boginię.

Błękit
Kolor duchowości, reprezentuje idealizm, rodzaj ezoterycznej opieki, zdrowie. Ochrona szczęścia domowego, wpływa pozytywnie na relacje rodzinne, uczucia wyższe i religijne.
Pomaga w uzyskaniu wewnętrznego spokoju, polecany dla rozwoju duchowego, kontaktu ze swoim wyższym Ja, przy projekcjach astralnych.
Niebieskie świece polecane są zwłaszcza do sypialni, bowiem chronią (zwłaszcza nocą) przed niepożądanymi wpływami otoczenia i sprzyjają proroczym snom. Jeśli masz ochotę na wykorzystanie ich właściwości, postaw jedną niebieską świecę na parapecie okna w sypialni i podczas zapalania jej przywołaj duchy powietrza. Warto wzmocnić jej działanie bylicą. Poproś ją o jasne sny i pamiętaj, by uprzednio przygotować sobie coś do pisania, żeby od razu po przebudzeniu wszystko zanotować.
Jako kolor wizualizacji, niebieski uspokaja i relaksuje. Pomaga przy leczeniu oparzeń, biegunki, gorączki, bólach głowy, menstrualnych, gardła, reumatyzmie, wysypkach skórnych, oparzeniach słonecznych, wrzodach i skaleczeniach.
Niebieski to kolor osób twórczych, zajmujących się kreowaniem własnej przestrzeni i własnego życia. Barwa ludzi, którzy chcieliby po sobie coś zostawić, którzy pragną zapisać się w pamięci innych, jako społeczni działacze, uzdrawiacze, artyści, pisarze. W najbardziej negatywnym wydaniu to osoby, które chcą za wszelką cenę być oryginalne, potrzebują uznania innych, aby dostrzec własną wartość. Nie mogą żyć bez niemego zachwytu w oczach fanów. Tacy ludzie zawsze chcą być na pierwszym miejscu i pozostawić po sobie wyraźny podpis, jednak nigdy się do tej słabości nie przyznają.


Zieleń
Ukojenie, spokój, symbolizuje zamożność i płodność. Odmładzanie. Ochrania związki partnerskie, bliskie osoby (szczególnie dzieci), a także miejsce pracy. Sprawy finansowe, powodzenie, dobrobyt. Zielone świece używa się do rytuałów, w których chodzi o ogólne szczęście. Symbolizują także sprawność fizyczną i zdrowie, dlatego używa się ich także w rytuałach leczniczych. Warto połączyć je wtedy z niebieskimi świecami bądź kamieniami (akwamaryn, niebieski agat, szafir, lapis lazuli itd.), bowiem skupiają się one na duchowo-psychologicznym aspekcie choroby, czym uzupełniają działanie zielonych świec. Jeśli w danym okresie, czujesz się bardziej podatny/a na choroby, przez tydzień zapalaj wieczorem przed pójściem spać jedną zieloną i jedną niebieską świecę. Zgaś je, kiedy już będziesz szedł/szła spać wizualizując siebie jako osobę sprawną i wesołą.
Zieleń jest pomocna przy leczeniu przeziębień, czyraków, nowotworów, bólu głowy, wysokiego ciśnienia krwi, dolegliwości nerek, nerwów oraz wrzodów.
Zielony to kolor ludzi, którzy są wewnętrznie bardzo zmęczeni, którzy czują w sobie chaos.
Najchętniej noszą zieleń osoby, które czują ogromną potrzebę uporządkowania swoich emocji, którym brakuje wewnętrznej harmonii. Podświadomie odwołują się do barw natury, jakby sam dotyk tego ożywczego koloru przynosił ukojenie i szansę odnalezienia odpowiedzi na nurtujące pytania. Sygnalizują nim brak wewnętrznego uporządkowania, potrzebę odpoczynku psychicznego i odnalezienia własnej drogi. Jednocześnie niekoniecznie chcą się do tego przyznawać, bo tajnym odpowiednikiem zieleni jest kolor szary. Zresztą rzeczywiście kolor zielony potrafi im pomóc obdarzając ukojeniem i spokojem.


Żółty
Pobudza umysł, wspomaga proces uczenia się i dążenie do sukcesów. Stosowany w sprawach nauki, intelektu. Ochrania podczas podróży, ruchu, działania. Pomocny w czasie ważnych rozmów oraz przy zawieraniu umów i kontraktów. Pomaga odzyskać pamięć.
Żółte świece wywołują odprężenie. W połączeniu z niebieskimi świecami sprzyjają skupieniu duchowemu i postrzeganiu pozazmysłowemu. Zdarza się, iż pragnie się odprawić jakiś rytuał, lecz jest się zbyt niespokojnym. Wtedy pomoże następująca technika. Należy zapalić żółtą świecę, wykonać ćwiczenie oddechowe, odprężyć się. A następnie przez pewien czas wpatrywać się w płomień świecy. Pozwól, by wszystko, co przychodzi Ci do głowy i zajmuje Twoje myśli, spłynęło do świecy, aż poczujesz się spokojny/a i pogodny/a.
Żółte świece są używane również do zaklęć dodających atrakcyjności, wdzięku, pewności siebie i perswazji. Żółty uznawany jest za kolor stymulujący i podnoszący na duchu. Pomocny w rozpraszaniu niepokoi i leczeniu zaparć, cukrzycy, zgagi, niestrawności, skurczy menstrualnych i stanów skórnych.
Kolor żółty przywodzi na myśl pożółkłe karty mądrych ksiąg. To wiedza i intelektualny przebłysk, to kolor oświecenia. Z żółtej barwy emanuje blask, radość, optymizm. A także potrzeba podzielenia się radością z innymi, potrzeba kontaktu z drugim człowiekiem, wymiany informacji i nabytej wiedzy.
W negatywnym wydaniu barwę tę ubierają osoby, których komunikacja z innymi jest zakłócona, którzy nie potrafią otwarcie mówić o swoich problemach lub mówią dużo i o wszystkim, tylko nie o sobie. Bywa i tak, że chociaż wyraźnie sygnalizują, co ich boli, czują się nie rozumiani przez innych. Ubranie żółtego koloru jest szczególnie pomocne wtedy, kiedy musimy nareszcie dogadać się z kimś w istotnej dla nas sprawie. Wibracja tej barwy sprawia, że naszemu rozmówcy nie uda się wywinąć od zasadniczej rozmowy. Jest to barwa korzystna do prowadzenia wykładów, zdawania egzaminów ustnych i wszelkich handlowych negocjacji. Hmm, warto wiedzieć, prawda?
Smile


Pomarańczowy
Radość, optymizm, wola odniesienia sukcesu. Działa ochronnie na ludzi i przedmioty osobistego użytku. Oczyszcza zarówno nasze ciało jak i rzeczy z negatywnych energii, które z łatwością mogą się do nas "przyczepić" poprzez dotyk, a nawet tzw. "złe spojrzenie". Pomarańczowy jest kolorem pobudzającym, stymulującym energię. Przydatny przy artretyzmie, astmie, zapaleniu oskrzeli, zaparciach, kaszlu, depresji, epilepsji i wyczerpaniu.
Pomarańczowy jest ciepłym i pełnym energii kolorem. Sprawia miłe wrażenie, wysyła sygnał o spontaniczności, żywości i przyjaznym nastawieniu.
Sugeruje smakosza, hedonistę czerpiącego z życia jak najwięcej. Ludzie, którzy ubierają te barwy to często dobrzy kucharze. Warto skorzystać z tego koloru, aby odzyskać optymizm i odnaleźć cel w życiu. Odczujesz wyraźne poszerzenie możliwości i przybędzie Ci zdecydowania. Przesłanie pomarańczowego brzmi: doskonale sobie radzę w życiu, mam dość energii by osiągnąć wszystko czego pragnę, a moje cele są sprecyzowane.


Czerwień
Siła życiowa, witalność, moc, determinacja, sprowadza szczęśliwe przypadki, namiętność. Działanie czerwieni jest niezwykle intensywne i energetyzujące, dlatego radzę, aby osoby ze skłonnością do ryzyka, energiczne i ekspansywne, nie nadużywały tego koloru, bowiem może on jeszcze wzmocnić te cechy. Kolor czerwony służy ochronie zdrowia, energii i sił fizycznych. Jednak w przypadku już zaistniałych chorób, należy go unikać, uważa się bowiem, że może on uaktywnić i wzmocnić procesy chorobotwórcze oraz nasilić gorączkę.
Czerwień dodaje odwagi i entuzjazmu, usuwa stany lękowe. Chroni przed wypadkami. Jest to kolor silnie chroniący osobę, która ma go na sobie w postaci stroju lub biżuterii, np. z jaspisu czerwonego. Unieszkodliwia wrogów.
Czerwień wzmacnia sferę seksu, namiętności. Wzbudza pożądanie. Dlatego czerwone świece używa się do rytuałów związanych z miłością i namiętnością. Poniższa technika pomaga w pobudzeniu życia erotycznego, jednak należy ją przeprowadzać tylko wtedy, kiedy się pragnie uatrakcyjnić swoje życie miłosne, bowiem nadmiar może doprowadzić do kłótni a nawet rozstania.
Weź dwie czerwone świece i ustaw je na ołtarzu lub swoim miejscu mocy kładąc pomiędzy nimi kawałek kwarcu różowego. Zapalaj świece regularnie i pozwól im się palić jak najdłużej. Jeśli zależy Ci na miłości także duchowej namaszczaj świece olejkiem różanym.
Czerwień symbolizuje energię i życie. Polecana na anemię, raka, wyczerpanie, odmrożenie, białaczkę, infekcje wątroby, nerwobóle i paraliż.
Czerwień jest to barwa, która działa pobudzająco, zachęca do akcji. Symbolicznie zawsze wiąże się z działaniem, ruchem, energią. Jest bezpośrednio związana ze wszystkimi dynamicznymi przejawami istnienia. Również z agresją.
Nie można pominąć szczególnej erotycznej wymowy tej barwy. Możesz sporadycznie ubrać czerwony kolor w celu dodania sobie witalności i jednocześnie atrakcyjności. Jednak nie jest to kolor szczególnie korzystny do noszenia na co dzień, gdyż jego tajnym odpowiednikiem jest kolor czarny.

Brzoskwiniowy, koralowy
Brzoskwiniowy i koralowy są mieszanką białego i pomarańczowego. Ich znaczenie jest zatem wypadkową tych dwóch barw i zależy również od tego, która jest intensywniejsza. Ogólnie rzecz biorąc wskazują na osobę konkretną i praktyczną, która emanuje ciepłem i potrafi szybko nawiązać dobry kontakt z innymi. Ma w sobie dużo dziecinnej radości i wiary w siebie, odważnie zaczyna od początku, nie boi się zmian i z zapałem bierze się do pracy. Przy czym nie traci własnej niezależności.

Różowy
Miłość, pojednanie, przyjaźń, szczęście i życiowa harmonia. Różowe świece sprzyjają wszelkiego rodzaju stosunkom, wzmacniają harmonię i zrozumienie. Odganiają złe energie.
Działanie świec można jeszcze wzmocnić kwarcem różowym: należy ułożyć kawałki kwarcu różowego w krąg otaczający świecę. Krąg bowiem symbolizuje wspólnotę przyjaciół. Jeśli zaprosiłeś/aś gości, wizualizuj przyjemną atmosferę panującą w pomieszczeniu wpatrując się w płomień różowej świecy.
Kolor różowy wzmacnia poczucie własnej wartości. Używanie koloru różowego pozwala na wprowadzenie harmonii w kontaktach z bliskimi osobami, poprawia atmosferę w domu i pracy, przyciąga pozytywne wibracje w miłości.
Różowy jest polecany do leczenia dolegliwości serca, niepokoju, zaparć, depresji, utraty słuchu oraz problemów z nerkami. Róż (szczególnie ciemny) chroni, odmładza, niesie nadzieję, spokojny i przyjemny sen.
Kolor ten preferują osoby, w których emocjonalności znajdziemy coś dziecinnego - reagują często w sposób odbiegający znacznie od tego, co nazywamy dojrzałością. Przesłanie tej barwy to: zaopiekuj się mną, kochaj mnie z matczyną delikatnością i czułością, obdarz mnie subtelną pieszczotą, pozwól mi być dzieckiem i skupić się wyłącznie na sobie i swoich potrzebach.

Purpura
Siła mentalna, pomocna do wspięcia się na wyższe poziomy duchowości.


Fioletowy
Fioletowe świece wzmacniają każdy czar, który zamierzasz odprawić. Dodają szczególnej siły czarom ochronnym i leczniczym. Podczas zaistniałych chorób kolor fioletowy jest niezastąpiony (wtedy nie wolno stosować czerwieni). Zaś świece o tej barwie stosowane osobno, ułatwiają dostęp do magii. Kolor fioletowy daje ochronę w sferze duchowej, polecany do medytacji, w rozwoju psychicznym i kreatywności. Pomaga na alergie, astmę, łysienie, przeziębienia, zaburzenia psychiczne, zaburzenia snu, choroby spowodowane stresem, guzy, nowotwory, problemy z zatokami.
Fiolet jest ulubionym kolorem ezoteryków, kapłanów, osób, które poszukują odpowiedzi na metafizyczne pytania, dotyczące sensu życia i śmierci. To właśnie kojący i wyciszający fiolet pobudza nas do tego, by oderwać się od szarej codzienności i poszukać czegoś więcej, czegoś, czego nie można zmierzyć, zważyć, ani kupić w sklepie. Ubrania w tej barwie noszą osoby zajmujące się własnym rozwojem, interesujące się psychologią i tajemniczą stroną istnienia. Jest to kolor osób, które poszukują, pragną zrozumieć w jakim celu tu przychodzimy.


Granatowy
Chroni porządek, wzmacnia stabilizację i istniejące struktury.
Jest to kolor odpowiedni dla tych, którzy chcą przewodzić innym, którzy odnajdują się dobrze w roli szefa, dyrektora, dowódcy. Nawet jeśli nie zawsze głośno o tym mówią, osoby, które lubią nosić takie barwy lubią ład, porządek, dyscyplinę, posłuch i najlepiej się czują, kiedy mają wszystko pod kontrolą. Ważnym hasłem jest dla nich odpowiedzialność, którą biorą na siebie nie tylko w związku z własnymi decyzjami. Osoby ubierające granatowy kolor pragną często odpowiadać za wszystko i za wszystkich. W najgorszym wydaniu bywa, że starają się decydować za innych i rządzić wszystkim, czego mogą dotknąć.

Brąz
Stanowi rodzaj ochronnej tarczy. Oznacza naturalną mądrość i silne związki z otoczeniem.
Energia ziemi, zdobywanie środków. Dni: poniedziałek i noc z piątku na sobotę. Kolor brązowy służy także do ochrony zwierząt, roślin, naszej Matki Ziemi. Brązowych świec można używać do wszystkiego, co wiąże się z gospodarstwem domowym. Możesz za ich pomocą ochronić swojego zwierzaka, zapalając dla niego brązową świecę i wizualizując go jako zdrowego i żwawego. Jeśli wychodzi na dwór dmuchnij nad jego głową świecę, otaczając go kulą złotego światła. Wtedy nawet pchły będą miały problem, by dobrać mu się do skóry Wink
Kolor brązowy poprawia także zdolność koncentracji i telepatii. Stosowany jest do zaklęć mających na celu odnalezienie zagubionych przedmiotów. Daje stabilizację, spokój i poczucie bezpieczeństwa.
Ludzie noszący brąz ukazują, iż brak im pewności siebie, spokoju, stabilizacji. Przyszłość jest dla nich niewiadomą i niepewną, budzi lęk. Chcieliby znaleźć pod stopami silne oparcie, które pozwoliłoby im spokojnie iść przez życie. Zwolennicy brązów nie wierzą we własne siły. Obawiają się, że nie są wystarczająco dokładni i sumienni, dlatego dokładają wielu starań, aby w pracy być perfekcjonistami. Ich niepewność bierze się zazwyczaj z problemów w życiu prywatnych, gdzie nie sprawdzają się jako partnerzy i w konsekwencji uciekają w inne dziedziny życia, w których maja szansę się wykazać. Rezygnując ze sfery osobistej, skupiają się na działalności zawodowej, poświęcając jej wiele czasu i energii. To sprawia, że osoby, które chętnie ubierają ten kolor są postrzegane z reguły jako odpowiedzialni i rzetelni pracownicy na których zawsze można polegać.


Beż
Jasne odcienie typu beż czy piaskowy są mieszanką brązu z bielą. Wskazują osoby, które mimo wewnętrznych niepokojów i braku poczucia pewności siebie próbują coś ciekawego zrobić ze swoim życiem, szukają przestrzeni do działania. Chcą udowodnić sobie i innym, że wiele potrafią, jeśli tylko im się to umożliwi. Barwy te zawierają w sobie element wolności, przestrzeni i swobody, dlatego działają odprężająco i relaksująco. Poza tym są uznawane za kolory uniwersalne, eleganckie i odpowiednie na każdą okazję.


Czerń
Używana do zniszczenia, usunięcia czegoś, a także do rozwiązywania tajemnic. Za pomocą czarnych świec odpędza się ducha zmarłej osoby i oddala negatywne energie.
Kolor czarny to noc, ciemność, ale także żałoba. W naszej kulturze kolor ten odzwierciedla tęsknotę za kimś, kto odszedł na zawsze, za etapem życia, który bezpowrotnie się zakończył. I nawet jeśli człowiek, który nosi czerń nikogo dosłownie nie pochował, zakładanie takiej barwy mówi o wewnętrznej żałobie (za utraconą miłością, stracona szansą). Czerń jest często wyrazem żalu i tęsknoty, pokazuje ogromną potrzebę zaspokojenia wewnętrznej pustki, wyciszenia rozpaczy. Poszukiwania rekompensaty w postaci zaspokojenia zmysłowych pożądań. Często noszą go młode osoby, które dopiero szukają swojej drugiej połowy, rozstają się z kolejnymi sympatiami, ponoszą fiasko w kolejnych związkach, i przede wszystkim nie umieją określić swoich wymagań i oczekiwań. Jest też próbą odcięcia się od świata, bowiem ciągle coś nie wychodzi. Jednak osoba taka nie poddaje się, ma w sobie siłę, by uporządkować swoje emocje i poradzić sobie z problemami, wrócić do normalnej aktywności, odnaleźć w sobie energię do działania, rozwiązać swoje sprawy. Jednak zdaje sobie sprawę iż nie jest to łatwa i prosta droga, a to bywa źródłem frustracji.


Szary
Uśmierza niepokój i zamęt, neutralizuje negatywne wpływy, wrogie siły. Służy do ochrony zdobytej pozycji społecznej, wpływów i władzy.
Kolor szary to mgła, tajemnica, cień, zapadający zmierzch. Jest to kolor podkreślający potrzebę ukrycia się przed światem ze swoimi sprawami, przykrycie zasłoną ciemności, by uzyskać spokój. Człowiek, który nosi szare ubrania pokazuje że sam sobie świetnie poradzi ze wszystkim, ze nie potrzebuje ani dobrych rad, ani też pomocy z zewnątrz. Pragnie pozostać w ukryciu. To kolor wszystkich nieśmiałych, którzy nie chcą zwracać na siebie uwagi.


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Sharwell dnia Pią 17:25, 14 Mar 2008, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Lassa
PostWysłany: Pią 23:18, 20 Lis 2009 Dołączył: 20 Lis 2009
Posty: 11
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/6


Te kolory naprawdę się pokazują ? Muszę wypróbować ! xD

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Sharwell
PostWysłany: Pon 17:49, 23 Lis 2009 
Administrator


Dołączył: 13 Mar 2008
Posty: 118
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/6


Naprawdę, naprawdę xD Sama widziałam xD

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
zadziora85
PostWysłany: Śro 18:33, 27 Cze 2012 Dołączył: 18 Cze 2012
Posty: 4
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/6
Skąd: Ożarów


Mam rozumiec ze w jaki dzien odprawiam czar taki ma byc koor swiecy????
A ta charakterystyka kolorow to kolorow swiec czy plomieni?


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Sharwell
PostWysłany: Wto 11:18, 11 Gru 2012 
Administrator


Dołączył: 13 Mar 2008
Posty: 118
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/6


Niekoniecznie, to zależy od zaklęcia, jakiego chcesz w danym momencie użyć. Charakterystyka kolorów tyczy się świec:)

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Strona 1 z 1
Forum Czary, zaklęcia Strona Główna  ~  Świece i ich kolory

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach